3 STKS Superieure kwaliteit Diafragma Flex Kabel Voor Canon 24 EF 70mm 24-70mm f/2.8L II USM Kaliber 82mm

Nieuw

€3.77

Op voorraad

Tags: Goedkoop 3 STKS Superieure kwaliteit Diafragma Flex Kabel Voor Canon 24 EF 70mm 24 70mm f/2.8L II USM Kaliber 82mm, Hoge Kwaliteit 3 STKS Superieure kwaliteit Diafragma Flex Kabel Voor Canon 24 EF 70mm 24-70mm f/2.8L II USM Kaliber 82mm, Chinese Camera Flex Kabels Leveranciers.

3 STKS Superieure kwaliteit Diafragma Flex Kabel Voor Canon 24 EF 70mm 24-70mm f/2.8L II USM Kaliber 82mm
vraag? wilt u spreken met onze klantenservice ongeveer hoe installeren deze deel of algemene vraag over dit item, gerust contact ons door je naam, telefoonnummer, en vraag om onze E-mail adres. onze afdeling klantenservice zal contact u binnen 48 uur. groothandel? als u een digitale reparatie centrum uitziende voor een sterke leverancier of als u desire om onze items in grote hoeveelheden, u kunt contact direct .. opgeven uw gewenste hoeveelheid items en de specifieke merk en modelnummer. dan, onze afdeling klantenservice zal contact u binnen 48 uur. over Ons onze technici hebben meer dan tien jaar ervaring in de digitale camera reparatie industrie. We hebben verstrekt onze klanten een hoge niveau van tevredenheid voor onze producten en tevredenheid. We vereisen onze diensten snel te zijn, dus we zorgen onze reparaties niet langer dan 48 uur, en onze producten worden binnen 24 uur van aankoop. onze producten zijn kwaliteit verzekerd! ze zijn verzonden naar onze klanten in gloednieuwe staat! belangrijker nog, de kosten voor onze producten en diensten zijn set tegen redelijke prijzen! ons doel is om de beste service voor onze klanten en bereiken 100% tevredenheid van al onze klanten. onze technici hebben geaccumuleerde over 10 jaar ervaring in reparaties voor camera 's. ons doel is om de beste service voor onze klanten en bereiken 100% tevredenheid van al onze klanten. " Waarom? -geweldige ervaring -snelle Service -Kwaliteitsborging -redelijke Kosten garanderen We onze klanten met 3 maanden garantie voor onze reparatie diensten. deze zijn de volgende voorwaarden dat we niet cover: vloeibare schade zand schade fysieke schade (zoals dropping de product)

Soort Unit lot (3 stukken/lot)
Gewicht Pakket 0.1kg (0.22lb.)
Afmeting Pakket 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Modelnummer For Canon EF 24-70mm
Pakket Ja
Compatibel Camera Stijl Dslr's
Merknaam Olive Leaf
Compatibel Merk For Canon

Schrijf uw recensie

3 STKS Superieure kwaliteit Diafragma Flex Kabel Voor Canon 24 EF 70mm 24-70mm f/2.8L II USM Kaliber 82mm

3 STKS Superieure kwaliteit Diafragma Flex Kabel Voor Canon 24 EF 70mm 24-70mm f/2.8L II USM Kaliber 82mm

3 STKS Superieure kwaliteit Diafragma Flex Kabel Voor Canon 24 EF 70mm 24-70mm f/2.8L II USM Kaliber 82mm vraag? wilt u spreken met onze klantenservice ongeveer hoe installeren deze deel of algemene vraag over dit item, gerust contact ons door je naam, telefoonnummer, en vraag om onze E-mail adres.

Gerelateerde producten

Product is succesvol toegevoegd aan de productvergelijking!